Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Fri 02/08/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Castle Rock, Aspen View Academy_ 6:00p 7:00p  >Basketball>Boys>2nd Grade> Jim Vasquez 2B/D2 GAME Warriors Black (Chapman)   J A 
7:00p 8:00p  >Basketball>Boys>2nd Grade> Justin Frehner 2B/D2 GAME Warriors Red (Wilmeth)   IW 
8:00p 9:00p  >Basketball>Girls >2nd Grade> Gretchen Eisenhauer 2G GAME Spartans Purple (LeuPierre)   J A 
Englewood, Colorados Finest North 7:00p 8:00p  >Basketball>Boys>3rd Grade> Chad Read 3B/D2 GAME Hawks Blue (Hernandez)   J A 
Englewood, Colorados Finest South 8:00p 9:00p  >Basketball>Boys>3rd Grade> Thunder Steel (Wallace) GAME Chad Read 3B/D2   J A 
 Sat 02/09/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aurora, Laredo Middle East Gym 10:00a 11:00a  >Basketball>Girls >4th Grade> Creek Blue (Medina) GAME John Drury 4G   J A 
11:00a 12:00p  >Basketball>Boys>7th Grade> Spartans Purple (Cameron) GAME Scott Burgess 7B/D2   J A 
Aurora, Laredo Middle West Gym 6:00p 7:00p  >Basketball>Boys>2nd Grade> Jim Vasquez 2B/D2 GAME Spartans Vegas (Salazar) 2nd Grade D1 South Playoffs  J A 
Greenwood Village, West Middle South Gym 10:00a 11:00a  >Basketball>Boys>5th Grade> Creek Blue (Reilly) GAME Jason Clarkson 5B/D2   J A 
Highlands Ranch, Ranch View Middle 4:00p 5:00p  >Basketball>Girls >2nd Grade> Hawks Orange (Humphrey) GAME Gretchen Eisenhauer 2G 3rd Grade D1 Girls Playoffs  J A 
6:00p 7:00p  >Basketball>Boys>3rd Grade> Chad Read 3B/D2 GAME Hawks Navy (Osse) 3rd Grade D2 North Playoffs   
Highlands Ranch, Rocky Heights Middle 10:00a 11:00a  >Basketball>Girls >6th Grade> Creek Red (Truong) Game Matt Pedersen 6G   LR 
11:00a 12:00p  >Basketball>Boys>4th Grade> Greg Dean 4B/D1 GAME Thunder Platinum (Mirenda)   AM 
12:00p 1:00p  >Basketball>Boys>4th Grade> Kevin OConnor 4B/D2 GAME Tony Greene 4B/D2   J A 
1:00p 2:00p  >Basketball>Boys>4th Grade> Cliff Caldwell 4B/D2 GAME Walt Perry 4B/D2   J A 
2:00p 3:00p  >Basketball>Boys>7th Grade> Wayne Coats 7B/D2 GAME Eagles Green (Tapia)   J A 
4:00p 5:00p  >Basketball>Boys>8th Grade> Creek Red (Vance) GAME Tom Martinez 8B/D2   J A 
5:00p 6:00p  >Basketball>Boys>6th Grade> Todd Nordstrom 6B/D1 GAME Warriors Black (Thenell)   TT 
6:00p 7:00p  >Basketball>Boys>6th Grade> Tyler Rehner 6B/D2 GAME Warriors Silver (VanDerSchouw)   J A 
Littleton, Collegiate Academy_ 6:00p 7:00p  >Basketball>Boys>6th Grade> SJSA Blue (TBD) GAME Mike Case 6B/D2   J A 
Littleton, Ken Caryl Middle 1:30p 2:30p  >Basketball>Boys>2nd Grade> Justin Frehner 2B/D2 GAME Warriors Red (Wilmeth) 2nd Grade D1 North Playoffs  IW 
Parker, PFH #1 (Red/Blue) 7:00p 8:00p  >Basketball>Boys>5th Grade> Matthew Coyne 5B/D2 GAME Hawks Orange (Kyle)   J A 
8:00p 9:00p  >Basketball>Boys>6th Grade> Ryan Batta 6B/D2 GAME Hawks White (Vogt)   CV